Śledź nas na facebooku

Termin i koszt dostawy

 UWAGA! W dniach 06.07.2018 - 22.07.2018 nie będzie możliwości odbioru osobistego. W tym okresie przesyłki będą nadawane w pon, wt, pt o godz. 12 

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Wysyłka towaru jest realizowana TYLKO na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na bieżąco w każdy dzień roboczy od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. W przypadku oczekiwania na towar wysyłka może się nieco opóźnić, o czym Klient jest niezwłocznie informowany. Towar wysyłany jest na terenie Polski - Kurierem Poczty polskiej w opcji Pocztex Paczka48 oraz Pocztex Paczka48 - pobranie, Pocztex Paczka48 odbiór w punkcie i Pocztex Paczka48  odbiór w punkcie pobranie, oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej  - Paczka24, Paczka24 Pobranie.


Pocztex Paczka48, Pocztex Paczka48 pobranie, Pocztex Paczka48 odbiór w punkcie i Pocztex Paczka48  odbiór w punkcie pobranie - wysyłka towaru w ciągu 24h od zakupu, kurier odbiera przesyłki o godz 12:30- w dni robocze, dostawa do drzwi /punktu odbioru w ciągu 2 dni roboczych,. W dniu nadania przesyłki otrzymają Państwo sms z Poczty Polskiej oraz e-mail ze Sklepu Sen Maluszka o nadaniu przesyłki wraz z jej numerem nadania (dlatego bardzo ważne jest podanie prawdziwego nr telefonu), jeśli nie ma nikogo w domu, w tedy przesyłkę można do odebrać na poczcie - - Pocztex Paczka48 i Pocztex Paczka48  pobranie.

Paczka 24 i Paczka 24 pobranie - wysyłka w ciągu 24 h od wpłaty lub przy pobraniu od złożenia zamówienia. Czas realizacji na dostawę 24 h w strefie A  - miejscowości znajdujące się w strefie A są wymienione tutaj: Strefa A Paczka 24.  Jeśli miejscowość się nie znajduje na liście czas na dostarczenie to 2 dni robocze.

Odbiór osobisty tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym na
ul. Wieruszowska 6 51-010 Wrocław.


Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Standardowo paczka owinięta jest czarną folią stretch i oklejona taśmą, przy dużych gabarytach towar może być spakowany w duży karton. 
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy paczka nie została naruszona podczas transportu. Jeśli w paczce znajdują się jakieś dziury - bardzo prosze o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera, najlepszym dowodem na uzyskanie odszkodowania jest też zrobienie zdjęć w obecności kuriera.

Koszt wysyłki dla paczek do 30 kg

Koszt wysyłki materaca 30,75  zł - czas realizacji do 5  -7 dni roboczych (dla materacy dziecięcych i Materace dla juniora) . Nie ma możliwości wysyłki materacy za pobraniem lub w opcji odbiór w punkcie.

Termin realizacji  - zgodnie z opisem  i koszt wysyłki dużych materacy  - 123 zł/szt