Śledź nas na facebooku

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Termin i koszt dostawy

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Wysyłka towaru jest realizowana TYLKO na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na bieżąco w każdy dzień roboczy od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. W przypadku oczekiwania na towar wysyłka może się nieco opóźnić, o czym Klient jest niezwłocznie informowany. Towar wysyłany jest na terenie Polski - Kurierem Poczty polskiej w opcji Pocztex Paczka48 oraz Pocztex Paczka48 - pobranie, Pocztex Paczka48 odbiór w punkcie i Pocztex Paczka48  odbiór w punkcie pobranie, oraz przy pomocy firmy GLS.


Pocztex Paczka48, Pocztex Paczka48 pobranie, Pocztex Paczka48 odbiór w punkcie i Pocztex Paczka48  odbiór w punkcie pobranie - wysyłka towaru w ciągu 24h od zakupu, kurier odbiera przesyłki o godz 12:30- w dni robocze, dostawa do drzwi /punktu odbioru w ciągu 3 dni roboczych,. W dniu nadania przesyłki otrzymają Państwo sms z Poczty Polskiej oraz e-mail ze Sklepu Sen Maluszka o nadaniu przesyłki wraz z jej numerem nadania (dlatego bardzo ważne jest podanie prawdziwego nr telefonu), jeśli nie ma nikogo w domu, w tedy przesyłkę można do odebrać na poczcie.

Odbiór osobisty tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod adresem ul. Wieruszowska 6 51-010 Wrocław


Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. W foliopaki lub też w karton przy większych gabarytach, nie ma możliwości wysyłki towaru zapakowanego w folię stretch. 

Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy paczka nie została naruszona podczas transportu. Jeśli w paczce znajdują się jakieś dziury - bardzo proszę o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera, najlepszym dowodem na uzyskanie odszkodowania jest też zrobienie zdjęć w obecności kuriera.

Koszt wysyłki dla paczek do 30 kg

  • Odbiór osobisty - 0 zł

  • Pocztex - paczka 48 - odbiór w punkcie - na poczcie, w Ruchu, na stacji Olen, w paczkomacie pocztowym, w Żabce - 10,23 zł

  • Pocztex - paczka 48 - 13,53 zł

  • Pocztex - paczka 48 - odbiór w punkcie pobranie - 16 zł

  • Pocztex paczka 48 - pobranie  - 17 zł 

  • GLS - 19,51 zł 

  • GLS odbiór w punkcie - 19,51 zł

  • GLS pobranie -24 zł   

  • GLS pobranie odbiór w punkcie  -24 zł 

Koszt wysyłki materaca 30,75  zł - czas realizacji do 5  -7 dni roboczych (dla materacy dziecięcych i Materace dla juniora) . Nie ma możliwości wysyłki materacy za pobraniem lub w opcji odbiór w punkcie.

Termin realizacji  - zgodnie z opisem  i koszt wysyłki dużych materacy  - 123 zł/szt