Śledź nas na facebooku

Wyprawka do przedszkola

Wyprawka do przedszkola

Wyprawka do przedszkola

Jeśli twoje dziecko dostało się do żłobka, przedszkola nieodzownym elementem staje się wyprawka. Czyli lista rzeczy, które musi przynieść ze sobą dziecko już niemalże w pierwszym dniu swojego pobytu w przedszkolu/żłobku.

Spisy są różne, często powtarza się kapcie, zestaw ubrań na zmianę, zestaw na W-F czyli buty, skarpetki, koszulka i spodenki, podpisane i spakowane w worek, szczoteczka do zębów z pastą i kubek, czasami ręcznik i papier toaletowy, chusteczki jednorazowe i chusteczki mokre, szczotka do włosów, gumki, piżama. Na liście też można zobaczyć papier ksero. 

Oczywiście wszystko podpisane.

Jednym z punktów są poszewki  lub kołderki  Polecamy cienkie kołderki w rozmiarze 140x160 cm.

  

Przy wyborze kołderki trzeba pamiętać, że kołderka nie może być za ciepła, bo mimo tego ze dziecko przebiera się w piżamę, to śpi w nagrzanym pomieszczeniu. Jeśli kołderka będzie za gruba, dziecko będzie się pociło. A w przedszkolach często jest bardzo ciepło.

Kolejnym produktem z listy jest poduszka.  Żeby spało się wygodnie naszemu maluchowi polecamy poduszki płaskie

Pamiętajmy, że pościel musi być na tyle mała żeby zmieściła się w szafkach znajdujących się w przedszkolu. 

Nie proponujemy Państwu gotowych zestawów do przedszkola, ponieważ dzieci mają różne wymagania, są tez różne warunki i zlecenia z przedszkoli, dlatego zachęcam do wyboru kołderek i poduszek zgodnie z potrzebami Państwa dzieci. 

Tutaj znajdą Państwo:

poduszki płaskie

kołderki 

cienkie kołderki 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url with http://)
* Comment:
Type Code