Śledź nas na facebooku

Lato tuż tuż

Lato tuż tuż

Lato tuż tuż !!

Już niedługo zrobi się ciepło. Wrócą krótkie rękawki, krótkie spodenki. Pożegnamy czapki, szaliki oraz kurtki aż do jesieni jupiiii!!!.

Już nie mogę się doczekać uprzątnięcia szafy z zimowych maneli. 

4 dzieci lato

Ostatnie kilka dni było na prawdę słonecznych. Moje dzieci od razu porozbierały się do krótkich rękawków i musiałam przejść ciężką bitwę żeby włożyli bluzki z długimi rękawami. Potem co prawda wyszło na ich, ale już było trochę cieplej  :) 

Głośno i chórem domagają się również zmiany kołder na cieńsze. Oczywiście te kołderki które mają są dla nich za grube. Już z chęcią spaliby w krótkich rękawkach. Jeszcze może noc czy dwie i jak pogoda się utrzyma wyprawa na strych po letnie kołderki będzie nieodzowna. Od 3 lat mamy cienkie kołderki, które nie wymagają poszewek, ponieważ mają poszycie z bawełny pościelowej. Tak po prostu wkładam kołderki do pralki i piorę. Szybko schną, więc do wieczora spokojnie dzieciaki maja suche kołderki w razie prania. 

Kołderki letnie

Do zeszłego roku spaliśmy pod swoimi lekko grubszymi kołdrami letnimi, czasem było mi za gorąco jak to w lato. Postanowiłam więc wypróbować kołderki, które mają moje dzieci, oczywiście w większym rozmiarze. No i teraz już wiem, czemu moje dzieci pałają do nich miłością bezgraniczną. Śpi się wygodnie, nie jest za ciepło, a jednocześnie jest się czymś nakrytym.

Na wszelkie wyjazdy je zabieramy bo zabierają mało miejsca, ale również rozwiązują problem dla osób, do których przyjeżdżamy. Nie ma potrzeby szukać kołder/kocy czy innych wynalazków jak do kogoś przyjeżdżamy.

Lato tuż tuż, przygotujmy się na nie i łóżka naszych dzieci.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url with http://)
* Comment:
Type Code